Last Updated:
Jak dodać stronę do katalogu,
Jak dodać stronę do katalogu, zdjęcie: pixabay.com

JAK DODAĆ STRONĘ DO KATALOGU katalogi.opx.pl?

katalogi.opx.pl

Zasady publikacji w katalogu stron inetenetowych katalogi.opx.pl są bardzo proste:

 1. Wpis do katalogu powinien zostać przesłany drogą mailową (zakładka KONTAKT w menu). W temacie powinien znajdować się link do strony, w treści opis strony zgodny z wytycznymi SEO, pod tekstem załączona klauzula z odopwiednimi oświadczeniami (również zakładka KONTAKT).
 2. Wpis powinien mieć długość około 2 tys. ZZS (znaków ze spacjami) i musi to być tekst wysokiej jakości. Im dłuższy tym lepszy dla Ciebie i dla nas. Pogrób główne słowa kluczowe (max. 2) w tekście. Nasz katalog prowadzony jest w formie bloga, dlatego powinien mieć większą wartość niż zwykłe wpisy katalogowe! Niedozwolone są teksty z mieszarek synonimów!
 3. Wszystkie wpisy są moderowane, a administrator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia poprawek do tekstów (ortografia, gramatyka, interpunkcjia itd.), ale nie będzie ingerował w ich treść i przesłanie.
 4. Przesłane do publikacji treści mogą nie zostać opublikowane, jeśli uznamy, że tego nie chcemy, a czas publikacji wynosi od 1 do 31 dni w zależności od długości kolejki.
 5. Nie dawaj linku zwrotnego do naszej strony na stronie internetowej, którą opis i link nam wysłałeś/aś. Jest to niezgodne z zasadami SEO i wszelkimi wytycznymi dawanymi przez GOOGLE. Jest to traktowane jak wymiana linków, a taką praktyką zaszkodzisz i sobie, i nam.
 6. Link zwrotny do naszej strony konieczny jest, kiedy chcesz opublikować więcj niż jeden wpis. Jednakże link do naszej strony katalogi.opx.pl powinien zostać opublikowany:
  1. Z parametrem rel=dofollow
  2. Na innej stronie niż te, które przesyłasz do nas
 7. Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia wpisu bez podania przyczyn i informowania autora o tym (choć nie planujemy takich działań z własnej, nieprzymuszonej woli)!
 8. Pozostałe kwestie proszę śmiało poruszać w wiadomości e-mail.