Last Updated:
Oferowane wzory,
Oferowane wzory foto: screenshot sklepu

Koszulka na strajk! Zobacz, co polecamy!

Protest nauczycieli nadciąga wielkimi krokami. Z pewnością nie jeden, bo - jak wiemy - rząd nie łatwo ugina się pod nadciskiem strajkującej kadry szkolnej! Niemniej jednak za każdym razem, kiedy dochodzi do strajku nauczycieli lub jakiegokolwiek strajku przydatne stają się odpowiednie transparenty, czy nadruki na ubrania. Ostatnim razem nauczyciele zakładali specjalnie przygotowane koszulki z logiem swojego protestu - czarnym wykrzyknikiem na pomarańczowym (łososiowym?) tle!

Koszulka na strajk - gdzie kupić?

Okazuje się, że znowu pierwszym miejscem, które odpowiada na pojawiające się nagle zapotrzebowanie jest internet, a zwłaszcza sklep Suche Koszulki. Pisaliśmy już o tym sklepie w tym artykule, dlatego nie będziemy się rozwodzić na jego temat dalej, ale przejdziemy do prezentacji oferty.

Tym razem sklep Suche Koszulki przygotował ofertę dotyczącą wszelkiego rodzaju strajków. Jak twierdzą autorzy kategoria T-Shirtów, bluz i koszulek na strajk będzie sukcesywnie poszerzana, a różne wzory nadruków na ubrania będą dodawane regularnie. Wydaje się na razie, że słowa dotrzymują. 

T-Shirt z nadrukiem na protest nauczycieli?

Część oferty sklepu Suche Koszulki
Część oferty sklepu Suche Koszulki

Tak! Jak wiemy, nauczyciele, którzy w maju strajkowali, posługiwali się określoną grafiką, którą nadrukowaną mieli na koszulki, flagi i inne części garderoby. Takie wynalazki można nabyć w sklepie Suche Koszulki

Koszulka "Wspieram nauczycieli", czy sam wykrzynik z pomarańćzowym tłem to najlepsze nadruki na koszulkę czy t-shirt pozwalające przygotować się do protestowania czy strajkowania.

Poniżej umieszczamy linki do przykłądowych koszulek na strajk nauczycieli lub innych grup zawodowych:

Polecamy!