Last Updated:
Suche Koszulki,
Suche Koszulki, screen strony

Co na prezent świąteczny lub mikołajkowy?

Zastanawiasz się, co kupić bliskim na święta, pod choinkę czy na mikołajki? Nie wiesz, jaki prezent zrobić ukochanym na Boże Narodzenie, kiedy każdy będzie otwierał jakieś prezenty po wigilii? Mamy dla Ciebie kilka ciekawych pomysłów!

Co na prezent mikołajkowy?

Jeśli chodzi o osoby dorosłe, to raczej wybór może być trudny, bo zabawki raczej nie wchodzą w grę. Są czasami osoby, którym na prawdę ciężko coś wybrać. Wtedy do gry może wejść sklep internetowy https://suchekoszulki.selino.pl/, którego nazwa Suche Koszulki jest już samą w sobie nieco zabawną grą słów, bo przecież niemokry materiał nazwiemy suchym, ale też głupi żart można nazwać sucharem. Kalambury w nadrukach na ubrania w tym skepie to stały punkt programu. 

Nie trzeba od razu kupować koszulek z motywem świątecznym. Oczywiście taka kategoria w sklepie się znajduje i nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić komuś czapkę, czy podkładkę pod mysz komputerową ze świętym Mikołajem. Można oczywiście kupić też kubek, plecak, kapcie, czy torbę na zakupy. Wszysko zależy od potrzeb. Dodatkowo to, że dany nadruk jest prezentowany na koszulce, nie oznacza, że nie można go przenieść na inny produkt. Dostępnych opcji jest naprawdę sporo. Od majtek, przez body dziecięce i poduszki, po wspomniane wyżej kubki i podkładki pod myszkę. Wszystko z nadrukiem!

Jaki prezen świąteczny zrobić?

Starsze dzieci również docenią prezent zrobiony w sklepie Suche Koszulki. Np. nadrukowane na przodzie koszulki "Zobacz, co mam napisane z tyłu" powoduje to, że wszyscy chcą zobaczyć, co dziecko ma napisane z tyłu. A z tyłu? Sami zobaczcie!

Takie zabawne koszulki z nadrukiem, czy inne ubrania z zabawnym obrazkiem albo tekstem, mogą być całkiem niezłym pomysłem na prezent świąteczny! Oczywiście zdarzają się sytuacje, kiedy już wiemy, że to się nie spodoba, albo dana osoba woli wędkę, czy coś innego, ale z reguły oryginalny nadruk, który w dodatku możemy wymyślić za pośrednictwem sklepu Suche Koszulki sami, jest conajmniej dobrym pomysłem! To wbrew pozorom bardzo proste!

Suche Koszulki - sklep, który się rozwija

Pisaliśmy juz o asortymencie tego sklepu tutaj. Nie minęło więcej jak dwa dni, a sklep Suche Koszulki rozwinął swoją działalność znacząco. Pojawiły się totalnie nowe, lepsze wzory, weszła nowa szata graficzna, zmienił się serwer i w dodatku spadły ceny. Do tego doszły nowe produkty - lepsze bluzy i więcej ich rodzajów. Mnóstwo ciekawych koszulek, majtek, czapki torby, gadgety. Kolorowy zawrót głowy!

Tanie nadruki na ubrania i inne gadgety!

Warto podkreślić, że Suche Koszulki to sklep oferujący tanie rzeczy jak na ten rodzaj asortymentu. Rzadko zdarza się, żeby nadruk na koszulkę nie przekraczał 40 zł. W markowych sklepach za 30-50 zł kupuje się nieraz zwyczajne, nic nie wnoszące koszulki z jakimiś bohomazami, a nie nadrukami. Suche Koszulki daje nam możliwość kupienia produktów polskich, wysokiej jakości w dodatku za kwoty śmiesznie niskie.

Do tego nadruki nie spierają się po kilku praniach, a dopiero mogą być naruszone powyżej 100 prań pod warunkiem, że przestrzegamy zaleceń z metki i strony. Nadruki są naprawdę wysokiej jakości i niewiele odbiegają od prezentacji grafiki na ekranie. Na pewno mile zaskoczą każdego! Na przykładową bawełnianą koszulkę jest dwa lata gwarancji!

Producent koszulek również zapewnia, że przy wytwarzaniu produktów dba się o środowisko naturalne. A jeśłi chodzi o dbanie o środowisko naturalne proponujemy wymienić plastykowe reklamówki na torbę wielorazowego użytku i kupić torbę z nadrukiem! 

LINK: https://suchekoszulki.selino.pl/